"Zázraky sa stávajú, ak máme odvahu uveriť, vydať sa na cestu poznania a ísť do akcie."

Volám sa Jana Portugall a som autorka 3 projektov Osloboď svoju myseľ, Rodinka výnimočnýchZáhradné domčeky pre deti.

No som aj mama 3 výnimočných detí, ktoré stoja za zrodom týchto projektov. Každý deň sú mi najväčším učiteľom práve moje deti.


Vďaka svojej najstaršej dcére Sofii, ktorá je veľmi tvorivá a vysoko-citlivá bytosť, som sa začala venovať výchove vo viacerých jazykoch a tvoreniu vo flow.
Vďaka synovi Maximovi s diagnózou Downov syndróm som ponorila do témy zdravej stravy a jej vplyvu na imunitu dieťaťa. Tiež som sa zamerala na podporu komunikácie a rozvoj reči, a preto som vytvorila vlastný systém detského znakovania a projekt Rodinka výnimočných.
Vďaka svojej najmladšej dcére Olívii, ktorá prišla o sluch a od 4 rokov nosí kochleárne implantáty, som sa ponorila do tém zvládania stresu, emócií a láskyplnej, rešpektujúcej výchovy a komunikácie.

Stať sa láskyplnou výnimočnou mamou

znamenalo, že som začala pracovať hlavne na sebe na všetkých úrovniach svojho bytia - teda prepájať myseľ, telo i dušu.

A tak som sa dostala k metóde PSYCH-K®projektu Osloboď svoju myseľ.

Rozvod, rola matky detí so špeciálnymi potrebami a samoživiteľky v jednej úlohe, ktorá už nechcela tráviť 12-hodín na manažérskej pozícii, podporil vytvorenie projektov Záhradné domčeky pre deti a Rodinka výnimočných.

  • Prinášať radosť do života a inšpirovať k šťastnému životu, napriek nepriaznivým okolnostiam,
  • mať odvahu nevzdávať sa a ísť za svojimi túžbami,
  • stať sa zmenou, ktorú chcem vidieť vo svete 

to moja esencia, ktorú do svojich projektov vkladám.

3 projekty 1 žena

Osloboď svoju myseľ

Projekt Osloboď svoju myseľ vznikol v roku 2022, keď som sa stala facilitátorkou výnimočnej a efektívnej metódy PSYCH-K®, ktorá transformuje podvedomé limitujúce presvedčenia na podporujúce.
Viac informácií

Záhradné domčeky pre deti

Projekt Záhradné domčeky pre deti vznikol v roku 2019 a jeho cieľom je prinášať radosť do ľudských sŕdc výrobou krásnych pestrofarebných, drevených, ekologických záhradných domčekov a chatiek.
Viac informácií

Rodinka výnimočných

Projekt Rodinka výnimočných vznikol v roku 2018 ako výsledok mojej ochoty nasledovať volanie svojej duše. Práve vďaka svojím výnimočným deťom som sa začala zdieľať so svetom náš osobný príbeh i svoje skúsenosti.
Viac informácií

Chceš aj ty aktivovať svoj plný potenciál?

Tak poďme spoločne na to!

Viac informácií o individuálnych sedeniach nájdeš tu.