11.7. 2023

Zober si svoj priestor a rozžiar svojou esenciou seba i iných

Nízka seba hodnota a nedostatok sebadôvery sú silné pocity, s ktorými sa mnoho žien stotožňuje. Aj ja som to tak zvykla mať. Nedôverujeme a posudzujeme svoju hodnotu podľa toho, čo sme dosiahli a aký výkon podali, len aby sme získali ocenenie, lásku alebo pozornosť od ostatných. Ak ťa tvoj život stojí príliš veľa úsilia, prečítaj si tento článok, v ktorom opisujem, čo mne pomáha tieto limitujúce programy ohľadne vlastnej seba hodnoty transformovať.

28.3. 2023

Poslušná ovečka či prebudená slobodná levica?

Odhaľ kúsok samej seba prostredníctvom príbehu o levici, ktorá žila s ovcami. Spoznaj starodávnu techniku na prácu s emóciami a podvedomím, ktorá ti pritom pomôže a ponor sa do môjho osobného príbehu, ktorý chcem s tebou zdieľať, lebo verím, že môže byť inšpiráciou aj pre teba.

6.3. 2023

5 dôvodov, prečo sa zúčastniť PSYCH-K® Basic workshopu na Slovensku

Predtým ako sa pustím do vymenovávania dôvodov, čo ti prinesie metóda PSYCH-K®, ponúkam ti možnosť nakuknúť pod pokrievku druhého workshopu, ktorý sa zrealizoval v malebnom prostredí Liptova - v rezorte Sojka v termíne od 3.3. - 5.3.2023.

18.1. 2023

Objav nový spôsob ako ľahko a rýchlo zmeniť svoje presvedčenia

Čím viac ľudí vníma, že v týchto turbolentných časoch je potrebná zmena. No len máloktorí z týchto ľudí dokážu vykročiť k osobnej premene a niečo skutočne zmeniť. A tak v tomto článku ťa chcem najmä inšpirovať ku zmene a k uvedomeniu, čo v skutočnosti ovplyvňuje tvoj život aj konanie. Zároveň ti chcem predstaviť účinný nástroj ako zmeniť svoje myslenie a presvedčenia za pár minút. Nástroj, ktorý mne mení život každý deň, od kedy vstúpil do môjho života.

24.10. 2022

Objav a zmeň svoje presvedčenia cez PSYCH-K®

Prvý PSYCH-K® Basic workshop na Slovensku je už za nami. Cítim sa vďačná a šťastná, že som mohla byť tou, ktorá túto jednoduchú, ale účinnú metódu priniesla do Slovenskej...

20.6. 2022

Prepíš svoju myseľ iba za 15 – 20 minút

„Pokiaľ dokážete ZMENIŤ svoju MYSEĽ, zmeníte aj svoj ŽIVOT.“ Dale Carnegie Silu MYSLE si neuvedomuje len Dale Carnegie, ale aj Dr. Bruce H. Lipton má...

18.5. 2022

PSYCH-K® BASIC workshop na živo

Tento článok by mal byť takou pozvánkou na 1. PSYCH-K® BASIC workshop na Slovensku na živo, ktorý organizujem spolu s oficiálnou inštruktorkou tejto metódy pre slovenský a český trh. Čo...

18.4. 2022

PSYCH-K® Procesy

Pri individuálnych sedeniach má facilitátor na výber z mnohých procesov, ktoré môže použiť pri práci s podvedomými presvedčeniami. PSYCH-K® používa na komunikáciu s klientom svalový test a pomocou neho sa facilitátor vždy pýta klientovho tela, ktorý proces je pre neho v danom momente najlepší.

23.3. 2022

Čo je to PSYCH-K®?

Simona ty si prvou inštruktorkou PSYCH-K® v Čechách. Povedz nám, čo je PSYCH-K®? PSYCH-K® je preprogramovanie ľudského podvedomia. Myseľ máme podvedomú a nadvedomú. Práve v podvedomí je náš...

14.2. 2022

Individuálne sedenia PSYCH-K® a najčastejšie otázky

Zaujala ťa metóda PSYCH-K® a zvažuješ individuálne sedenie. Prečítaj odpovede na najčastejšie otázky ohľadne individuálneho sedenia.