Referencie

Díky přepisu vzorce jsem pocítila radost a reálnost tvrzení,

které jsme nově naprogramovaly.

"Na Janu jsem se obrátila s tématem pocitu finančního stropu, který jsem několik posledních měsíců vnímala. Jako bych si dala minimální hranici, kterou potřebuji vydělat a realita mi opravdu dávala jen tu minimální částku a já netušila, jak to změnit a překonat ji. S tímto tématem byl spojený pocit tlaku. Vnímala jsem, jak se mi často tíhou tématu vírá hrudník a toto téma mě doslova nenechalo klidně spát.

Jana mi byla od začátku velmi sympatická a byla jsem zvědavá, jaké je PSYCH-K® sezení právě s ní. S touto metodou jsem se už dříve setkala.

Jana byla celou dobu vnímavá, vlídná. Velmi rychle jsem s ní pocítila pocit bezpečí. Dokázala jsem se uvolnit, zklidnit a důvěřovat jí i procesu. Kladla mi velmi zajímavé otázky, které mě vedly do vnitřního světa, do emocí v těle a s tím spojených obrazů.

V průběhu sezení přicházely různé AHA momenty, některá témata v mém životě se mi díky tomu začala propojovat a já porozuměla, proč jsem se v některých situacích zachovala tak, jak jsem se zachovala.

Jana pocítila, že máme pokračovat i s dalším procesem a já za to byla ráda, neboť se tím uvolnila další vrstva emocí a uložených negativních přesvědčení. Vnímala jsem odlehčení. Díky přepisu vzorce na pozitivní jsem dokonce pocítila radost a reálnost tvrzení, které jsme nově naprogramovaly. Tohle byla pro mě veliká změna.

Na konci (a vlastně doteď) pociťuji mnohem větší vnitřní klid. Téma minimálního příjmu mě nestahuje jako před tím. Jak se to odrazí v realitě uvidím v následujících týdnech. Každopádně už jen samotný pocit úlevy je velmi znatelný. Janu moc doporučuji."

Eliška Mabel Morkes, autorka knihy Dračí příběh, www.vnitrnisvety.cz

Zažila jsem si nový začátek a cítila jsem přitom

svobodně, sebevědomě a  lehce

"Máš úžasný dar přijímat člověka jaký je, bez posuzovánívcítit se, a tak mu pomoct. Balancy mi pomohly zbavit se existenčních strachů, strachu ze změny, který mě na podvědomí blokovaly. Pracuji na nich už dlouho, ale měla jsem tam druhotný užitek... Vracela jsem se vždycky kus zpátky.
S Tebou jsem zažila reálně nový začátek a cítila jsem se přitom svobodně, sebevědomě a lehce.
Děkuji, těším se na další krok."

Taťána Šálková, majiteľka PETRA Móda, www.petramoda.cz

Janka vie vytvoriť bezpečný priestor 

 

Prvýkrát som zažila Jankin dar vytvoriť bezpečný priestor pre ostatných, na pobyte v Egypte ktorého sme sa obe zúčastnili. V určitom momente som sa úplne zrútila a dostala som sa po špirále emócií do jedného z najtemnejších a beznádejnejších stavov, aké som kedy zažila.

Potom som si však uvedomila, aké to bolo obrovské požehnanie mať ju po svojom boku presne v tej chvíliintuitívne vedela, čo by bolo pre mňa v každom momente najprospešnejšie, a tak mi poskytla potrebný pocit bezpečia, aby som sa mohla skutočne ponoriť do svojej vnútornej apokalypsy a dôkladne sa pobzerať vo svojom vnútornom svete, z ktorého som sa tak veľmi snažila uniknúť. Nedovolila mi utiecť, namiesto toho ma trpezlivo, pomocou vlastného súcitu, udržiavala v bezpečí, aby som uvidela tú vnútornú devastáciu, beznádej i nezmyselnosť, až kým konečne v jednom momente, z ničoho nič začalo rásť malé semienko a ja som opäť prevzala zodpovednosť za svoj život.

Janka ma počas procesu vyživovala, aby som sa uzemnila späť do vlastného tela. Aj teraz, po rokoch, som stále prekvapená, s akou ľahkosťou a trpezlivosťou stelesňovala svetlo v tejto apokalypse. Masívne rozšírila moju schopnosť pobudnúť v nepríjemných pocitoch, aby som sa mohla uzdraviť.

Neskôr som mala tú česť zažiť práve tieto vlastnosti, keď ma viedla procesom PSYCH-K® (mimochodom voči tejto metóde som bola v minulosti dosť skeptická). Znova dokázala presne odhaliť nesúlad v mojom vnútri a nedovolila mi utiecť, pred vlastnými nepríjemnými pocitmi či bolestivými ranami, a zároveň dokázala moje vágne frázy transformovať do jasného jazyka, tak aby som s ľahkosťou mohla implantovať do svojho života tie najprospešnejšie nové presvedčenia.

Do doby kým som nepoznala Janku, som si myslela, že je to ťažká a väčšinou bolestivá práca zmeniť vlastné presvedčenie. Od teraz som v úžase z toho, ako sa bez námahy zmenili moje dlhoročné presvedčenia. Ak ste pripravení na zmenu, určite vám prospeje spolupráca s Jankou."

Nataša Butkovič, Berlín

Hovorí sa mi to o niečo ľahšie

"Konzultace u Janky byla pro mě příjemným prostorem jak se hlouběji podívat na vymezování se vůči dětem, bez pocitu viny. Skrze otázky jdoucí na dřeňbalanční techniku jsem se v tématu opět o něco více uvolnila. Líbí se mi důraz na bezpečí a zodpovědnost klienta za výsledek - důraz na vlastní akční kroky (jakkoliv by bylo krásné, kdyby někdo mohl problém vyřešit za mě a já nemusela hnout prstem 😀 ). Vnímám, že se mi teď dětem říká ne o něco lehčeji a je to znát i na jejich reakci - jsme v tom všichni více v klidu. Děkuji, Janko."

Eliška Župková, Sprievodkyňa žien a autorka projektu - Eliška. Bez příkras.

 

Všetky výčitky úplne vymizli

"Som po strate nenarodeného dieťatka v 9 týždni tehotenstva. Bolesť bola príliš veľká a potrebovala som pomoc. Jana ma previedla metódou, ktorej výsledkom bolo prijatie a následné zmierenie sa so stratou. Piliere, na ktorých stálo moje utrpenie boli jednak výčitky, že som nespravila dosť preto, aby mohol vo mne rásť nový život a výčitky typu, že nie som dosť dobrá, silná a pripravená na ďalšie dieťatko.

Všetky tieto výčitky sa nám spoločne podarilo energeticky vyčistiť a úplne vymizli. Ostal prirodzený smútok bez bolesti /ktorý je čoraz slabší/ a silný pocit, že všetko čo sa deje, sa deje pre môj osoh. Moje strašidelné a stále sa opakujúce predstavy kŕčov, ktoré som pociťovala pri strate dieťatka sa naraz vytratili. Ostali mi v spomienkach, ale bez emočného náboja. Stali sa čistým faktom. Postupne prichádzam nato, čo mi táto strata mala dať ako ma to má posunúť ďalej.

Celý proces sa udial v úplnom bezpečí s láskavým prístupom. Janka mi otvorila oči a myseľ a ja sa dokážem pozerať na to všetko, čo sa udialo z vyššej perspektívy s pocitom, že všetko je tak, ako má byť. Je to veľmi oslobodzujúce. Janke veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam túto metódu pri riešení akýchkoľvek problémov, ktoré nám prináša život."

Michaela z Liptovského Mikuláša, HR manažérka

PSYCH-K® bola pre mňa záchranným kolesom

"Konzultácia PSYCH-K bola pre mňa skvelým záchranným kolesom. (Prežívam zložité obdobie.) Až sa hanbím, že som od toho ozaj tak veľa neočakávala. 

Pomohla si mi pooodhrnúť hmlu vnímania, jasne pomenovať, čo cítim a pomohla si mi s tým pracovať. Nasmerovala si ma.

Možno som čosi vedela, tušila, ale sama, bez pomoci, som to nebola schopná pomenovať . A zjavne, ani čas nebol dobrý liek...práve naopak, momentálne ho mám tak málo... No urobila som smerom k sebe prvé kroky, napriek svojej zaneprázdnenosti. A teším sa na ďalšiu konzultáciu. Som vďačná Pánu Bohu, že zariadil, že sa naše cesty stretli."

Soňa z Humenného, špeciálna pedagogička

Cítim vnútorný pokoj a energiu

"Začína to fungovať. Cítim vnútorný pokoj a energiu, napriek tomu, že som mala veľmi náročný deň v práci a veľa mítingov, veci sa dali do pohybu. Potrebovala presadiť zásadné veci ku zmene a mne sa podarilo postaviť sa do svojej sily, odprezentovať to a získať podporu ostatných. Vidím po dlhej dobe svetlo na konci tunela a som za to nesmierne vďačná. Ďakujem za pomoc a teším sa na nasledujúce sedenia, pomocou ktorých vybalancujeme ďalšie veci. Ešte raz ďakujem."

Zuzana z Bratislavy, Riaditeľka odboru

Začala som si uvedomovať svoju silu a hranice

"Prijímam svoju Silu a...“ touto myšlienkou si tvorím deň a noc. To je moja prítomnosť a radosť, že môžem spať, cítiť svoju silu, že sa prirodzene ochránim pred strachmi a hnevom svojim a druhých.

Janka presne vedela klásť otázky, vnímať, kde ma nasmerovať, aby vyšlo von cez moje ústa, čo som už viac nemusela žiť. Držala priestor z pozície dôvery vo mňa, že nie som v postoji „obete“ ale v postoji „stačilo, už viac nebudem venovať pozornosť tomu, čo ma ničí“. Niektoré presvedčenia, ktoré som mala boli tak hlboko, že som ich nevedela vedome vysvetliť, len som prejavovali na tele.

Už po pár minútach som vedela nájsť v sebe „myšlienku“ , ktorej som uverila a tvorila si podľa nej skutočnosť. Uvediem pár príkladov, ktorým som uverila, že to tak je: „Nie si schopná porodiť zdravé dieťa, čo si to za ženu, že nevieš porodiť dieťa! Alebo ak Ti je v noci zle, sú na Teba napojené nejaké entity. Rakovina človeka vždy zabije. Musím iným ľuďom pomáhať, očakáva sa moja zodpovednosť za druhých a iné bludy...“. Tieto presvedčenia sa snažili cez telo vyplaviť von. Niekoľko rokov som sa snažila stavy tela ako búšenie srdca, úplnú slabosť, bolesti nôh, bolesti hlavy dávať preč. Teraz sú konečne preč. Prijala som svoje emócie, pustila nefunkčné presvedčenia.

Nové presvedčenie, ktoré vďaka PSYCH-K® mám je „Moja sila ma chráni, prijímam svoju silu a dovoľujem ostatným ísť svojou cestou.“ Ja som tá, ktorá rozhoduje, nikomu silu neberiem, ani nikto ju nemusí brať mne. Otvoril sa vo mne prúd života .

Vďaka PSYCH-K® som si začala uvedomovať svoju silu, hranice, že nikto ma nemôže ovplyvniť ani energeticky, ani slovom. Uvoľnilo sa presvedčenie, prijala som nové a zrazu sa cítim a viem, že moje Telo sa uzdravuje, je v harmónii, spojené so Sebou. A idem tancovať. Prajem všetkým nech nájdete svoj Tanec života. Z celého srdca ďakujem Janka."

Mirka Tišliarová, z okolia Banskej Bystrice

Individuálne sedenie