Zmena programov v podvedomí: Od očakávaní iných k tvoreniu vlastnej reality

Keď som pred 5. rokmi púšťala všetko, čo som dovtedy 12 rokov budovala, netušila som ako to dopadne a či sa budem cítiť lepšie. Moje EGO bolo plné obáv, starostí a strachov. Urputne sa snažilo udržať toho, čo už malo, poznalo a v čom malo aspoň akú takú istotu.

No zároveň som cítila neuveriteľne silnú vnútornú motiváciu, že takto to už nechcem! Že chcem žiť INAK ako doteraz.

 • Ukončila som 11-ročný vzťah, v ktorom moja duša umierala a nemohla sa rozvíjať.
 • Odišla z korporátneho sveta, aby som našla svoje poslanie a začala niečo dávať tomuto svetu.
 • Začala som budovať svoj život úplne od začiatku.
 • Sama s 3 deťmi, z ktorých sú dve deti so špeciálnymi potrebami.
 • Bez stabilného príjmu či zamestnania, plná neistoty som hľadala cestu, ako v tom všetkom nájsť samú seba.

Všetko, čo som budovala posledných 12 rokov sa rozpadalo na márne kúsky a moja budúcnosť bola neistá a nejasná.

Za tou túžbou v srdci neboli žiadne ISTOTY ani BEZPEČIE, len samá neistota a nebezpečne nové veci, ktoré som nevedela, či zvládnem.

Prvú časť svojho života som prežila ako manažérka vo výrobných spoločnostiach. Trávila som v práci 8 – 12 hodín denne a potom som sa venovala deťom, partnerovi, rodine a chodu domácnosti.

Za posledných 5 rokov som si prešla neuveriteľným množstvom kurzov, workshopov a vzdelávaním, aby som konečne vystúpila z role obete, pochopila svoje posvätné zranenia a traumy, posunula sa vo vývoji svojho vedomiaduševne dozrela na dospelú ženu.

Kedysi som bola cieľavedomá, ctižiadostivá a fungovala som najmä vo svojej mužskej energii. Byť jemnou a ženskou v mojej realite nebolo bezpečné. Dosahovať výsledky, tvrdo makať, zaslúžiť si uznanie či lásku. To všetko boli programy z detstva, ktoré sa mi prehrávali v mysli a podľa ktorých som potom aj v dospelosti jednala.

Aký vzorec lásky z detstva si nesieš ty?

Môj vzorec lásky z detstva bol = obetuj sa pre iných a oni ťa potom budú milovať.

Musela som pekne padnúť na „hubu“, aby som si zvedomila, aký je to strašný nezmysel! Teraz už viem, že:

 • Nemôžeš dávať z toho, čo nemáš! Lebo jedného dňa sa tvoj pohár vyprázdni a ty vyhoríš.
 • Nemôžeš žiť na úkor seba a podľa očakávaní iných! Lebo stratíš seba. Lebo budeš žiť život niekoho iného a nie ten svoj.

Keď tvoja duša túži po transformácii, posiela ti znamenia

Moja duša mi začala posielať znamenia, ktoré ma doviedli na CESTU POZNANIAPREBUDENIA.

Vtedy sa po prvýkrát objavili aj bolesti krížov a strata hlasu. Moje telo mi dávalo jasnú stopku. Dva týždne som bola doma a nechcela to prijať, že je čas pustiť to a vydať sa iným smerom. Ale nakoniec som sa rozhodla. Začala som sa prebúdzať do nového života.

Tiež som vtedy takmer vyhorela. A dodnes ďakujem svojmu šéfovi, že na moje miesto posadil svojho syna a ja som mohla odísť. Aj keď vtedy ma to veľmi bolelo.

 • Už som nechcela strácať seba kvôli tomu, aby ma iní milovali a prijímali.
 • Už som nechcela strácať seba, aby som dokazovala iným svojimi výkonmi, že som hodná lásky a uznania.
 • Už som nechcela strácať seba, aby som dostávala pozornosť, po ktorej som nesmierne túžila.
 • Už som nechcela strácať seba, aby som sa cítila hodná.

Začala som hľadať CESTU. Cestu k sebe. K svojmu skutočnému ja.

 • Čo vlastne chcem?
 • Po čom skutočne túži moje srdce?
 • Čo z toho, čo si myslím o sebe, je moje pravé ja?
 • Čo z toho všetkého je len odraz očakávaní môjho okolia?
 • Kým sa vlastne chcem stať?
 • Akým človekom chcem byť?

Tieto a mnohé iné otázky mi vírili hlavou a počas svoje transformačnej cesty som začala sama sebe na ne odpovedať. Pretože, občas si musíme zažiť to, čo nechceme, aby sme pochopili, čo skutočne chceme.

Bolesť krížov ako príležitosť zastaviť sa a zamyslieť nad osobnou premenou

Po 5. rokoch na tejto objavnej a neľahkej ceste ma moje kríže znovu zastavili. Najskôr som vôbec nechápala prečo. Mala som pocit, že kráčam správnym smerom. A potom, ako som ležala na zemi a v bolestiach, som si to uvedomila:

 • Moje kríže sa ozvali, aby som sa zastavila a uvedomila si, aký veľký pokrok som za tých 5 rokov urobila.
 • Moje kríže sa ozvali, aby som sa zastavila a uvedomila si, že si môžem dovoliť len byť tým, kým skutočne som – bez dosahovania cieľov a podávania výkonov.
 • Moje kríže sa ozvali, aby som sa zastavila a uvedomila si, že už nie som tým človekom, ktorým som zvykla byť.
 • Moje kríže sa ozvali, aby som sa zastavila a uvedomila si, že nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

A ja som ušla hodný kus cesty bližšie SAMA k SEBE, bližšie k svojej CELISTVOSTI.

 • Od trávenia v práci 8-12 hodín denne, teraz pracujem 4-5 hodín denne.
 • Od neprijatia a odpojenia od svojho tela, teraz milujem a prijímam svoje telo ako neuveriteľný navigačný systém, ktorým sa riadim.
 • Od sebaobetovania som sa posunula k skutočnej sebaláske, lebo som hodná toho najlepšieho, čo láska a život ponúka.
 • Od toxických vzťahov, ktoré ma iba oberali o energiu, som sa dostala do stavu, v ktorom zažívam nádherné a milujúce vzťahy so svojimi najbližšími.
 • Od driny od nevidím do nevidím, som sa postupne prepracovala k tomu, že pracujem menej, ale dosahujem lepšie výsledky, ako kedykoľvek predtým.
 • Od zamestnaneckého pomeru a zmýšľania zamestnanca som sa posunula k zmýšľaniu podnikateľky.
 • Od straty väčšieho množstva peňazí, aby som si zvedomila finančnú hojnosť a to, v akom domnelom nedostatku som vlastne žila.
 • Od obete, ktorá je výsledkom vzorcov a okolností okolia, som žena, ktorá vedome tvorí svoju realitu, aby sa rozvíjala a posúvala úroveň svojho vedomia do vyšších vibrácií.
 • Od stavov smútku, sklamania, zrady, nespravodlivosti sa čoraz častejšie nachádzam v stavoch vnútorného pokoja, radosti a mieru.

Sloboda, radosť, jednoduchosť, plynutie, dôvera a neskutočný pokoj na duši, že nech príde čokoľvek do môjho života, mám účinné nástroje ako s tým pracovať.

Nepýtaj sa prečo ja? Ale čo v mojom vnútri toto privolalo

Naše posvätné zranenia sú tu preto, aby sme si ich uvedomili a spracovali. Aby sme bludný kruh prežívania toho istého zranenia z detstva či minulosti uzavreli tým, že ho pochopímeprijmeme svoju stratenú časť seba.

Lebo jedine z pochopenia, napojenia sa na seba a z celistvosti vychádza naše uzdravenie.

Ak ti tvoja duša posiela znamenia v podobe chorôb, náročných partnerov, ťažkých životných skúseností, vedz, že je čas uvedomiť si niečo, čo prehliadaš a čo potrebuješ uvidieť, pochopiť a prijať.

Ak ťa niečo trápi, rozčuľuje alebo v tebe vyvoláva nepríjemné pocity, skús sa na to pozrieť ako na znamenie a opýtať sa samej seba:

 1. Akú traumu či zranenie mám vo svojom vnútri, že ma toto tak veľmi zraňuje?
 2. Aké emócie momentálne cítim vo svojom tele?
 3. Kedy v minulosti som zažívala niečo podobné a cítila sa rovnako?
 4. S akými presvedčeniami tieto emócie či situácia súvisí?
 5. Od koho mám tieto presvedčenia?
 6. Čo vo mne vyvolalo, že sa toto stalo?
 7. V akých situáciách nehovorím áno? Kde je niečo, čo ma teší, ale nerobím to, lebo neviem povedať nie iným a povedať áno sebe a tomu čo ma baví, lebo už na to nemám energiu?

Týmito otázkami prestaneš pristupovať k životu ako obeť. Prestaneš vnútorne obviňovať seba alebo iných a neustále upadať do tých istých emočných vzorcov. Prijmi zodpovednosť za svoje posvätné zranenia, ponor sa do seba, skús ich pochopiť a poučiť sa z nich.

Skús sa znova napojiť na svoje telo a emócie. Skús prijať svoje temné stránky, aby si v nich mohla objaviť svoje dary.

Máš právo na zmenu a podporu okolia

Nech už ťa trápi, čokoľvek, vedz, že máš právo to zmeniť a že v tom nemusíš byť sama. Máš právo žiť inak ako doteraz. Aj ty si to môžeš dovoliť. Ak cítiš, že si otvorená na hlbokú a transformačnú spoluprácu. Ak cítiš, že chceš žiť INAK ako doteraz, dovoľ mi sprevádzať ťa na tvojej ceste.

Pozbieraj odvahu, vypočuj volanie svojho srdca a rezervuj si so mnou ochutnávku PSYCH-K® sedenia ZADARMO priamo na tomto odkaze.

Za posledných 5 rokov som si prešla neuveriteľne transformačnou cestou. Ale nekráčala som po nej sama. Pozývala som si do svojho poľa učiteľov a sprievodcov, ktorí ma sprevádzali na mojej ceste za poznaním samej seba, na mojej ceste k celistvosti.

Na začiatku mojej cesty mi veľmi pomohla Zuzana Hozhoni a jej limbické prepisy. Neskôr to bola Sofia Sundari a Layla Martin. Potom Lucie Harnošová, Stáňa Stiborová, Ingrid Dach, Lenka Večerková, Bruce Lipton, Rob Williams a mnohí iní… Čoraz viac som začala pracovať so svojím telom, emóciami, traumami a podvedomými programami z detstva.

Prešla som si mnohými sebarozvojovými kurzami a workshopmi, až som narazila na metódu PSYCH-K® a tá začala do môjho života vnášať okrem veľkej transformácie, viac dôvery, vnútorného mieru a spokojnosti so sebou i svojím životom.

 • Ak sa ti nedarí ZMENIŤ niektoré veci vo svojom živote.
 • Ak potrebuješ pustiť či transformovať niečo, čo si doteraz budovala.
 • Ak cítiš, že chceš vystúpiť zo začarovaného kruhu a žiť INAK ako doteraz.
 • Ak máš neuveriteľne silnú motiváciu zmeniť svoj život.

Si tu správne! Konaj v súlade so svojím srdcom a nie na základe limitujúcich programov v podvedomí. Rezervuj si so mnou ochutnávku PSYCH-K® sedenia zadarmo priamo na tomto odkaze.

Zostaneš väzňom vo svojej hlave či sa vydáš na cestu poznania so mnou?

Počas posledných 5. rokov som sa postupne zbavovala nánosov, aby som mohla začať tvoriť svoju realitu zo svojej pravej podstaty seba. Ty si to môžeš dopriať tiež, tak ako Zuzka Dubčáková, mamička 2 dcér:

„Ďakujem za tvoju pomoc a vedenie. Dlho sa mi nechcelo veriť tomu, že naučené vzorce v mojej hlave z minulosti ma tak veľmi ovplyvňujú až som pochopila, že vôbec nie som paňou svojho života.

Nevedela som však, čo s tým robiť. Každý, kto to zažil vie, že je to tak silné, že len chcieť nestačí. Asi najhorší pocit u mňa bol, keď som si uvedomila, že nežijem svoj život, len ho akoby sledujem ako divák a všetko v ňom sa deje podľa nejakého strašného scenára, ktorý mne a mojim blízkym spôsoboval mnoho bolesti.

Metóda PSYCH-K® a tvoj úžasný láskavý prístup mi pomohol veľmi účinne a prirodzene zmeniť  „negatívny scenár“ a byť tou, kým vo svojej podstate som. Akoby som zrazu mala na výber, čo urobím, čo doteraz nebolo možné.

Pocit slobody, pokoja, až takej vďačnosti, že robím to, čo je v súlade so mnou, je nenahraditeľný!

Telo a duša sú prepojené, automaticky som sa začala cítiť lepšie aj fyzicky, pocit chladu,ktorý má celý život sprevádzal zrazu postupne odchádza, tiež ekzém, nespavosť, rôzne bolesti odchádzajú

Je to krásny pocit, želám to každému, kto je „väzňom“ vo svojej vlastnej hlave.“

Začni plniť svoje sny a túžby

Keď ma tento rok zastavila bolesť krížov, malo to ešte jeden efekt. Zastavenie mi pomohlo a doprialo čas, aby som si zvedomila a prešla svoje sny a túžby z minulého roka.

Bolo krásne si uvedomiť, že od kedy vstúpila do môjho života metóda PSYCH-K®, moja realita sa začala meniť rýchlejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

 • Keď som v roku 2021 vstupovala do kurzu Bohatej ženy, napísala som si, že moja bohatá žena, žije v dome s krbom a krásnymi výhľadmi na hory. A koncom roka 2021 som sa sťahovala z bytu, do domu, ktorý toto všetko spĺňa.
 • Začiatkom roka 2023 som si cez PSYCH-K® balansovala: Čím menej pracujem, tým viac zarábam. A v mojom projekte Záhradné domčeky pre deti, na ktorých som sa v roku 2023 zamerala, som dosiahla o 60 % väčší obrat ako predchádzajúce minulé roky.
 • Mojou veľkou túžbou tiež bolo ísť na dlhšie k moru so svojou rodinou, a tento rok sme boli konečne všetci spolu pri mori na 2 týždne v Chorvátsku.

Aj ty môžeš snívať, túžiť a žiť svoj život naplno. Len si to potrebuješ dovoliť. Len potrebuješ účinný nástroj na zmenu podvedomých programov, ktoré ti v dosahovaní toho, po čom túžiš, obyčajne bránia.

Už neváhaj a rezervuj ochutnávku PSYCH-K® sedenia zadarmo. Keď zosúladiš svoje telo, myseľ i dušu, tvoj život sa začne uberať tým správnym smerom. Rada ťa budem na tvojej ceste poznania a transformácie sprevádzať. Naozaj nemusíš kráčať sama.

Som nevyliečiteľná optimistka, mama 3 detí a autorka projektov Osloboď Svoju Myseľ, Rodinka výnimočných>> , Záhradné domčeky pre deti>> a tiež autorka vlastného systému detského znakovania>> . Pomocou projektu Osloboď svoju myseľ pomáham klientom pracovať s limitujúcimi presvedčeniami pomocou účinnej metódy PSYCH-K®, aby dokázali zažiariť svojím plným potenciálom a dosiahnuť to, po čom v živote túžia. Viac o mne si prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.