Objav a zmeň svoje presvedčenia cez PSYCH-K®

Prvý PSYCH-K® Basic workshop na Slovensku je už za nami. Cítim sa vďačná a šťastná, že som mohla byť tou, ktorá túto jednoduchú, ale účinnú metódu priniesla do Slovenskej republiky. Slovensko je teda bohatšie o 15 nových PSYCH-K® facilitátorov.

Workshop prebiehal v nádhernom prírodnom prostredí Rezortu Sojka v Malatínach, a tak si účastníci užili nielen príval nových praktických informácií, ale tiež wellness a skvelú atmosféru.

„Objavujem, mením a prepisujem nefunkčné, limitujúce presvedčenia na 3-dňovom praktickom, intenzívnom a zážitkovom PSYCH-K® workshope s úžasnými lektorkami. Cítim sa vďačná, že môžem.“

Ing. Monika Mihoková

„PSYCH-K® je úžasný nástroj a ja sa veľmi teším, ako ho začnem používať v praxi.“

Mária Slobodová

PSYCH-K® Basic workshop je základný seminár umožňujúci využívať metódu PSYCH-K® pre seba, svojich rodinných príslušníkov alebo klientmi. Počas 3 dní sa účastníci naučili dva základné balansy a tiež ako transformovať vnímanie stresovej situácie, tak aby mozog zostal v tzv. whole brain – teda nedochádzalo k odpojeniu niektorej z hemisfér.

Práve to, že mozog zostáva počas fungovania v koherentnom stave, kedy sú obe hemisféry prepojené a zosúladené, umožňuje ľuďom využívať svoj potenciál na maximum. Okrem týchto základných balansov sa účastníci naučili pracovať aj so svalovým testom, ktorý je veľmi dôležitou súčasťou PSYCH-K® procesov.

Účastníci workshopu dostali všetky potrebné informácie, ale najmä mali možnosť na sebe a iných účastníkoch zažiť skutočné účinky tejto unikátnej metódy. Zažili sme kopec objatí, úsmevov aj sĺz. Otvorili a vyliečili staré zranenia. Pustili a prepísali nefunkčné programy v podvedomí.

Boli to veľmi intenzívne a transformačné dni, ktoré ešte dlho budeme mať všetci vo svojich mysliach. Skvelá inštruktorka Simona Hovadíková účastníkom neodovzdávala len informácie, ale najmä umožňovala všetko hneď a zaraz aplikovať do praxe.

Som šťastná, že už aj na Slovensku budeme mať ďalších facilitátorov – teda sprievodcov na ceste k transformácií podvedomia. Pretože práve v našom podvedomí sa nachádzajú naše často limitujúce presvedčenia a tie sú potom zodpovedné za to, ako vypadá náš život.

Ak dokážeme pomocou PSYCH-K® procesu zmeniť nefunkčné presvedčenia v priebehu niekoľkých minút, dokážeme veľmi účinneefektívne zmeniť aj predlohu nášho života, podľa ktorej žijeme.

A preto, čím viac ľudí ovláda túto metódu, tým lepšie. Pretože, ja skutočne verím, že:

Len keď dokážeme zmeniť seba, dokážeme priniesť zmenu aj do spoločnosti a životov iných ľudí.

Jana Portugall

Ak sa teda pýtate, kedy bude ďalší PSYCH-K® Basic workshop na Slovensku, pozrite sa do časti Workshopy. V novom roku sa určite budeme mať možnosť znova stretnúť, a to hneď niekoľkokrát.

V prípade, že Vás PSYCH-K® zaujala a chceli by ste ju na sebe vyskúšať, dohodnite si so mnou individuálne sedenie.

Môžete sa tak vedome rozhodnúť, oslobodiť svoju myseľ od limitujúcich presvedčení a aktivovať svoj plný potenciál.

V prípade, že neviete, ako také sedenie prebieha – pozrite si tento článok.

Som nevyliečiteľná optimistka, mama 3 detí a autorka projektov Osloboď Svoju Myseľ, Rodinka výnimočných>> , Záhradné domčeky pre deti>> a tiež autorka vlastného systému detského znakovania>> . Pomocou projektu Osloboď svoju myseľ pomáham klientom pracovať s limitujúcimi presvedčeniami pomocou účinnej metódy PSYCH-K®, aby dokázali zažiariť svojím plným potenciálom a dosiahnuť to, po čom v živote túžia. Viac o mne si prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.