PSYCH-K® BASIC workshop na živo

Tento článok by mal byť takou pozvánkou na 1. PSYCH-K® BASIC workshop na Slovensku na živo, ktorý organizujem spolu s oficiálnou inštruktorkou tejto metódy pre slovenský a český trh.

Čo je vlastne PSYCH-K®?

PSYCH-K® je metóda, pomocou ktorej dokážete prepísať programy aj vzorce podvedomej mysle a zmeniť tak predlohu, podľa ktorej žijeme. Je viac ako afirmácie či pozitívne myslenie.

PSYCH-K® ponúka spôsob, ako rýchlo identifikovať a transformovať práve „limitujúce“ presvedčenia na „podporujúce“ presvedčenia vo všetkých oblastiach života. Či už je to oblasť financií, zdravia, medziľudských vzťahov alebo sebavedomia.

Celý proces je riadený výhradne múdrosťou tela. Využíva sa pritom komunikácia prostredníctvom svalového testu, ktorá je veľmi efektívna a hlavne bezpečná.

PSYCH-K® založil  Rob Williams v Amerike už pred viac ako 30. rokmi. Všetky procesy, ktoré sú súčasťou tejto účinnej metódy, využívajú najmodernejšie poznatky z oblasti epigenetiky a psycho-neuro-imunológie.

Dnes už vieme, že náš mozog má vedomú a podvedomú myseľ, a že práve 95% programov je uložených v podvedomej mysli, odkiaľ tieto programy riadia celý náš život. Čo sú tieto programy? Sú to práve všetky presvedčenia, ktoré sa potom stávajú základom osobnosti a hodnôt každého človeka.

A práve tieto presvedčenia ovplyvňujú náš každodenný život – náladu, emócie, vzťahy, výkon, sebavedomie, finančnú prosperitu i zdravie. Sú takým filtrom, cez ktorý vnímame samých seba aj okolitý svet.

Mnohé z týchto presvedčení nám škodia a čo je najhoršie, často si ani neuvedomujeme, že ich máme a že riadia náš život v dospelosti.

Takže, ak sa nám podarí transformovať aspoň časť z nich, kvalita života sa o poznanie zlepší. A Vy už viac nebudete limitovaný tým, čo Vám neslúži, ale budete môcť žiť svoj plný potenciál.

Pre koho teda PSYCH-K® BASIC workshop je?

Workshop je určený pre 2 skupiny ľudí:

 1. Prvou sú práve tí z Vás, ktorí chcú využívať PSYCH-K® pri práci s klientami a koučovaní. Pretože PSYCH-K® je efektívna metóda, pomocou ktorej jednoducho preprogramujete limitujúce presvedčenia svojich klientov na podporujúce. Vďaka workshopu sa stanete certifikovanými facilitátormi. Čo to znamená v praxi? Facilitátor je človek, ktorý sa zúčastnil Basic workshopu a má oprávnenie pracovať s inými klientami na zmene podvedomých programov pomocou metódy PSYCH-K®.
 2. Druhou skupinou ľudí, ktorí sú pozvaní na živý workshop – sú ľudia, ktorí si uvedomujú, že náš život riadia podvedomé vzorce a hľadajú metódu, ktorá im pomôže efektívne s nimi pracovať, tak aby mohli dosahovať svoje osobné túžby a ciele, aby boli sebavedomejší a mohli žiariť svojím osobným potenciálom. Ak chcete PSYCH-K® využívať pre svoj osobný rozvoj, pre svoju rodinu, práve Basic workshop Vám dá základné nástroje, ako pracovať efektívne so stresom či podvedomými presvedčeniami.

Čo PSYCH-K® prinieslo mne?

Ja mám rada PSYCH-K® proces na prácu so stresovými situáciami. Napríklad nedávno som mala haváriu so všetkými 3 deťmi. Našťastie sa nám nič nestalo, ale bola to veľmi stresujúca situácia, ktorá ovplyvnila našu myseľ, dostala naše mozgy do nerovnováhy a nás do psychickej i fyzickej nepohody. A tak som jednoducho využila svoje znalosti zo PSYCH-K®, urobila proces na transformáciu vnímania stresovej situácie a všetkým sa nám uľavilo. Emócie nezostali uviaznuté v tele, mozog sa vrátil do tzv. whole brain stavu a my sme sa vyhli možným trvalým následkom stresu.

Ja PSYCH-K® využívam takmer každý deň. Už dávno som si totiž uvedomila, že práve programy z ranného detstva (cca do veku 7 rokov) veľmi významným spôsobom ovplyvňujú moje správanie a konanie. A tak vždy, keď mám pocit, že sa mi nedarí dosahovať svoje ciele, dostať sa k svojim túžbam, pozriem sa do svojho podvedomia a skontrolujem, či tam nemám podvedomý program, ktorý riadi môj život bez toho, aby som si to uvedomovala.

A často tam nejaký nájdem. Náš mozog bol totižto nastavený na prežitie a práve do 7. rokov života sme nasávali z okolia všetko, aby sme prežili. No nie vždy sme nasali informácie, ktoré chceme, aby nás ovplyvňovali aj v dospelom živote. A tak tam môžeme mať presvedčenia typu, že vesmír je nepriateľské miesto na život – toto bolo moje presvedčenie, ktoré mi dlho bránilo ísť za tým, po čom túžim. Jednoducho môj systém považoval tento svet za nebezpečný. Ako chcete byť úspešní, ak Váš systém si myslí, že miesto, kde žijete je nebezpečné? To sa nedá, bude Vás neustále chrániť a nepustí Vás do úspechu. Alebo ak aj pustí, tak vo veľmi obmedzenom množstve. A budete mať pocit, že ste urobili 2 kroky dopredu a 4 dozadu.

Ak veríte, že dokážete všetko, čo chcete, tak to aj dosiahnete. Ale ak veríte, že to nedokážete, že nie ste hodná lásky, tak podľa toho sa potom aj budete správať.

PSYCH-K® teda využívam na prepis vlastných podvedomých vzorcov, ale tiež pri práci s klientami. Venujem sa detskému znakovaniu, zvládaniu emócií, ale tiež rešpektujúcej výchove a ako ja hovorím láskyplnej komunikácii, a práve mnohí rodičia majú z detstva mnoho limitujúcich presvedčení, ktoré im bránia láskyplne komunikovať. PSYCH-K® je skvelou metódou, ktorá dokáže tieto limitujúce presvedčenia transformovať na podporujúce, a tým Vám umožní ísť si za tým, po čom túžite..

Pomocou PSYCH-K® som s klientmi už riešila strach zo šoférovania, strach z robenia chýb či zlyhania, ako si nastaviť hranice s deťmi, vzťah s vlastným telom, nedostatok sebavedomia, strach zo zmeny či pocit viny za nepríjemné emócie iných ľudí. Tém je nekonečne veľa, ktoré sa dajú cez PSYCH-K® riešiť.

Preto som sa aj rozhodla priniesť túto metódu na Slovensko a zorganizovať workshop v spolupráci so Simonou Hovadíkovou.

Čo ťa na workshope čaká?

Prvý PSYCH-K® BASIC workshop na Slovensku sa uskutočnil 21.10. – 23.10.2022, na Liptove – v rezorte SOJKA v malebnej dedine Malatíny. Ďalšie termíny workshopov si pozri priamo tu.

Workshop vedie certifikovaná inštruktorka Simona Hovadíková.

Program:

 1. Presvedčenia – odkiaľ sa berú a ako ovplyvňujú náš život.
 2. Podvedomie, nadvedomie a vedomie – ako pracovať s každou úrovňou pre vytvorenie trvalej zmeny v našich životoch.
 3. Whole brain stav – porozumenie základom výskumu prepojenia mozgových hemisfér. Ako efektívne realizovať životné zmeny pomocou stavu wholebrain.
 4. Unikátny svalový test – priama komunikácia s podvedomím a nadvedomím + ustanovenie komunikácie.
 5. Dva PSYCH-K® procesy – meniace sebalimitujúce presvedčenie na podporujúce.
 6. Ako správne formulovať osobné cieľové presvedčenia na naplnenie životných túžob a cieľov.
 7. Sebatestovanie – spoľahlivé techniky svalového testu na sebe.
 8. Práca so 77. cieľovými prehláseniami z kategórií Vzťahy, Sebavedomie, Osobná sila, Hojnosť, Žiaľ a straty, Duchovnosť, Zdravie a telo.
 9. Princípy prírody – naladenie podvedomia na princípy prírody. Spoločná práca M. A. Roba Williamsa a Dr. Bruce Liptona.
 10. Zmena vnímania stresových situácií – transformácia vnímania stresových zážitkov, fóbií a traumy.

Verím, že prijmete moje pozvanie na workshop. Všetky informácie nájdete tu. V prípade, že by ste mali ďalšie otázky, ozvite sa mi emailom alebo telefonicky.

Teším sa na Vás.

S láskou, Jana Portugall

Som nevyliečiteľná optimistka, mama 3 detí a autorka projektov Osloboď Svoju Myseľ, Rodinka výnimočných>> , Záhradné domčeky pre deti>> a tiež autorka vlastného systému detského znakovania>> . Pomocou projektu Osloboď svoju myseľ pomáham klientom pracovať s limitujúcimi presvedčeniami pomocou účinnej metódy PSYCH-K®, aby dokázali zažiariť svojím plným potenciálom a dosiahnuť to, po čom v živote túžia. Viac o mne si prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.